Eğer İstanbul’da şehrin merkezinde değil biraz uzağında sessiz, sakin, araç park sorunu olmayan gözden uzak, kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği bir günlük, haftalık veya aylık kiralık ev veya villa arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Lütfen bizi arayınız.

Günlük Kiralık Ev İstanbul

Aylık Kiralık Villa
Dizi çekimleri için kiralık villa, İstanbul

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ

İSTANBUL DA OTEL ODASI YERİNE GÜNLÜK KİRALIK EVİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ

Değerli müşterimiz günlük kiralık evle oteli kıyasladığınızda bir sürü üstünlüğü var. İstediğiniz kadar misafir ağırlayabilir, evinizdeymiş gibi yemek yapabilir, çamaşır yıkayabilir hatta, mangal bile yakabilirsiniz. Villada istediğiniz gibi ailenizle bahçeye çıkıp yürüyüş yapabilir, temiz hava alabilirsiniz.
Otellerde rahat hareket edemezsiniz çünkü bir çok insan vardır, mesela odanızda yüksek sesle konuşamaz bağırıp çağıramazsınız, ama kiraladığınız villada ne isterseniz yapabilirsiniz. Otellerde araçların gürültüsünü, egzos dumanı, gürültüyü çekmek zorundasınız, otellerde sapık dolu karınızı, çocuğunuzu yalnız bir yere yollayamazsınız ancak Villada onları dışarı yalnız bırakabilir, dilerseniz şehre inip işleriniz halledip geri dönebilirsiniz.
Dilerseniz gecenin bir vakti kalkıp ormanda da yürüyüş yapabilirsiniz. Müziğin sesini istediğiniz kadar açabilirsiniz. Ailenizin aynı anda yatma zorunluluğuda yok çünkü herkesin ayrı odası var kısacası günlük kiralık villanın bir çok avantajı var hem bedel yönünden hem rahatlık yönünden villa herzaman otelden avantajlıdır.
Emlakçılar günlük evleri çoğunlukla yabancıların tuttuğunu ama bu saydığımız avantajlardan dolayı artık, Türklerin de tercihi olduğunu söylüyor. Daha ekonomik olması günlük evleri özellikle de çocuklu aileler için cazip kılıyor. Çünkü bu evlerle birlikte isterseniz birçok yan hizmet de alabiliyorsunuz. Alışverişinizi yapıyor, yemeğinizi pişiriyor, ütü derdinden kurtarıyor hatta oteldeki gibi kahvaltınızı bile getiriyorlar.

Eskiden sadece yabancılar tutardı, bir yıldır Türkler de başladı

Levent Özer (Özer Gayrimenkul Şirketi) Eskiden sadece yabancılar günlük ev kiralardı. Son bir yıldır Türkler de bu evlerden tutmaya başladı. Misafirlerimizin kalış süresince çöp, havlu gibi günlük temizlikler yapılıyor. Müşteri çıktıktan sonra detaylı temizlik yapılıyor. İsteğe göre kahvaltı, alışveriş ve başka ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Evlerimiz Başakşehir, Bağcılar ve Çatalca’da. Müşteriler bize internet üzerinden ulaşıyor. Onlara alternatifli linkler yolluyoruz, fotoğraflarıyla inceliyorlar. Elimizde gecelik kirası 200 Euro’dan başlayan evler var. Lüks arttıkça fiyat da artıyor. Mesela 500 Euro’luk villada deniz manzarası, hatta jakuzi-sauna bile mevcut. Normal zamanlarda bir hafta önceden başvurmaları yeterli. Ama yeni yıl, Formula-1, bayram gibi zamanlarda en az bir ay önceden rezervasyon şart. Başka yerlerde tek gecelik kiralık evler bulabilirsiniz. Ama biz en az üç günlüğüne veriyoruz. Bu önlem çeşitli suiistimalleri engellemek için.

Taksi parasından ucuza geliyor

Oktay YILMAZ (34- Polis Memuru) İnternette böyle bir günlüğüne kiralanabilen bir sürü ev var. Hafta sonu eğlendikten sonra eve gitmektense bu tür bir yer tutmak daha makul. Mesela önümüzdeki celpte şarka gideceğim. Gitmeden önce arkadaşlarla Beyoğlu’nda bir uğurlama gecesi yapmak istiyorum. Arkadaşlarımın kimisi Sarıyer’den geliyor, kimisi Anadolu yakasından, Caddebostan’dan. Şehir dışından gelen bile var. Gece dönüşte vereceğimiz taksi paraları zaten evin kirasından fazla tutuyor. O vakitte yola çıkmak, alkollü araba kullanmak falan da cabası. Onun yerine elimizin altında bir ev olsun, isteyen sabahlasın, isteyen yatsın uyusun. Daha iyi değil mi?

Kır Düğünü Mekanları İstanbul